نکات قبل از سفارش

نکات قبل از سفارش....
سفارش ها بین 10 تا 12 روز غیر از زمان ارسال زمان خواهد برد...
زمان های توافقی متفاوت هست...
آثار ارسالی در موقع تحویل باید از نظر سلامت توسط مشتری چک بشود.. بعد از دریافت هر گونه عذر در مورد خرابی اثر پذیرفته نیست.... گالری بر اساس اصول مشتری مداری خود اقدام به گارانتی حمل و نقل سفارشات می کند ( هزینه گارانتی حمل و نقل و ارسال و تعویض یک ساله جدا از هزینه تابلو و سفارشات است )
آثار بر روی پارچه gnf با بافت پلاستیک ** الیاف صناعی **کار می شود که معمولا سطح صاف و صیقلی و براق و زنده ای دارند و با نقاشی کلاسیک متفاوت هست
همچنین در صورت سفارش 50% مبلغ اثر به صورت بیعانه دریافت خواهد شد و مابقی پس از ارسال و دریافت کد رهگیری مرسوله توسط مشتری خواهد بود.

هرگونه عدول از پرداخت الباقی حساب توسط مشتری در مدت زمان مشخض شده *معمولا تا ساعت 23 همان روز ارسال ** موجبات عدم تحویل به ادرس مشتری و عودت کالای سفارشی برای گالری خواهد شد. همچین کلیه خسارات ناشی از عدول و کوتاهی در پرداخت الباقی حساب شامل هزینه های رفت و برگشت ، بسته بندی و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

 

لازم به ذکر است پس از پرداخت بیعانه حداکثر تا 24 ساعت پس از پرداخت مهلت کنسلی سفارش و عودت وجه واریزی وجود دارد و پس از آن به هیچ وجه مبلغ به خاطر کنسلی از طرف مشتری عودت نخواهد شد

 

تعهدات گالری :

ارسال به موقع آثار

تعمیر و اصلاح رایگان آثار تا 6 ماه ( گارانتی و خدمات پس از فروش رایگان ) ** هزینه حمل و رفت و برگشت تابلو به گالری به عهده مشتری خواهد بود.

تعویض کامل آثار خراب شده توسط باربری در صورت بیمه بودن آثار ( در صورت پرداخت هزینه بیمه گارانتی ..... 10% قیمت اصلی تابلو )

تعویض یا اصلاح و یا ترمیم آثار به صلاح دید گالری به دلیل عدم تطبیق منطقی اثر .. عدم تطبیق سایز با اختلاف بیش از 3%

اجرای دقیق طرح سفارش و تطبیق ایده آل اجرا با طرح ** نکته : به دلیل اینکه کارها ماهیت سفارشی داشته و کار دست و عامل انسانی هست کپی 100% و اجرای عین به عین جزییات در نقاشی عملا برای هیج گالری و هنرمندی مقدور نیست و ناچارا و ناگریز همه آثار سفارشی با نسخه مادر و مستر دارای اختلافاتی جزیی در جزئیات خواهد بود ...**

اجرای دقیق شامل اجرای دقیق فرم رنگ محتوا کمپوزوسیون است و اختلافات ناچیز و غیر مشهود شامل این اصل نیست

در اجرای سفارشات بر اساس نوع طرح و مقتضیات آن از چندین تکنیک و روش برای نقاشی استفاده خواهد شد. خروجی کلیه آثار رنگ روغن

پرداخت بیعانه به منزله آگاهی کامل از تمام موارد ذکر شده در متن توافقنامه شامل جنس تابلو زمان تحویل و نحوه ارسال و شیوه تسویه حساب است.


در صورت خرید اثار اف و اماده کل مبلغ دریافت خواهد شد ارسال های اف چهارشنبه ها خواهد بود.

6395991132587908
میلاد صادقی. قوامین

6395991143660140

میلاد صادقی .. قوامین

5058011212454935

میلاد صادقی .. کوثر
شماره ثبت شرکت
۳۲۸۷۴۲
شرکت تعاونی هنر مدرن سپاهان
Tel : 09135526851
09376218971
031-32202923

Email: info@ayeshco.ir
Sade@ayeshco.ir

Website: www.ayeshco.ir